| TheExpert01 a întrebat:

am o intrebare cam ciudata deci va rog nu radeti! Am parul de 3 cm si as vrea sa-mi fac tepzi(sa ma dau cu gel)cum ar trebui sa procedez(este prima data) adica sa ma dau in tot parul etc... vreau seriozitate daca vreti sa radeti nu raspundeti! funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tii neaparat cu gel?
iti recomand spuma, da un aspect mai "curat" parului.

pui spuma/gel in mana intr-o cantitate mica, intinzi pe mana si apoi dai cu mainile prin par si asezi parul cum vrei tu. nu iti da in tot capul, doar partea care vrei tu sa o asezi