| anonim_4396 a întrebat:

Deci am avut o operatie la mana cu ceva timp in urma iar in timpul operatiei chirurgul mi-a ras parul din zona in care trebuia sa ma opereze(zona e mica ),acum din cauza ca mi-a ras parul cu lama imi cresc mici firicele negre(p.s la mine parul de pe maini e blond), ce ar trebui sa fac? Sa-l scot cu ceara ca sa se rareasca la loc?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-au intarit firele in zona rasa.
Cu timpul se vor egaliza culorile.
Daca le mai tunzi /razi, se vor intari si mai tare, iar culoarea va fi si mai inchisa.

| HadesSs a răspuns:

Smulgel cu penseta daca sunt putine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da