| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Sunt baiat si am vrut de mult sa-mi dau mustata jos dar nu cu bicul si acum cateva zile am folosit crema depilatoare de la farmec pentru piele sensibila.Am citit pe net ca fetele nu recomanda crema asta pentru ca parul creste mai repede.Intrebarea mea este daca este bine pentru baieti sa foloseasca crema asta.Va rog sa ma lamuriti cu mai multe informatii care sa ma ajute in special pe mine sa inteleg daca e ok sa-mi dau mustata jos de acum incolo cu crema

P.S. am 16 ani

FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu este ok.Ai grija sa nu ai surprize neplacute.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| Jucan_Vlad_1997 a răspuns:

Serios? cu crema depilatoare?laughing..Revenind la subiect. daca nu vrei sa iti iei musteata cu bicul iti recomand masina de tuns...nu-ti ia decat ce-i la suprafata si nu creste asa repede...

| Mr97ScZ explică (pentru Jucan_Vlad_1997):

Am vrut cu masina de tuns...dar fratemiu si tata spun ca cica nu stiu ce patesti daca o iei cu masina de tuns parul