| AndraNicoleta a întrebat:

Este adevarat ca impotriva caderii parului este recomandata colorarea cu Henna? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| xlollypop a răspuns:

Nu,eu m-am dat ca inainte nu vroiam sa ma dau cu vopsea.e adv ca hraneste parul dar nu il ajuta sa nu mai cada. funda?:*

4 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Contrar celor spuse inaintea mea, da, henna este impotriva caderii parului.

| PrecioussGirl a răspuns:

Nu stiu insa mama mea a folosit ChelStop de la plafar si chiar a dat rezultate.

| grgdlk a răspuns:

DAAAAA, chiar am un tovaras care a folosit henna, apoi la vreo 2 satpamani a cazut de la etajul 4 saracucrying parul lui a cazut la vreo 5 min dupa el, pentru ca henna ii intarzia caderea parului

| BlugiStramti a răspuns:

Da! Kisshappy