| Ralucax3 a întrebat:

Sfaturi pentru slabit, ce salate sa fac? Chestii importante de slabit in 2-3 luni.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna Raluca, poti consuma salată verde, cu lămîie, salată de varză cu lămîie, salata de varză scade glicemia, colesterolul, si salata de rosii, doar că acum sint scumpe roșiile.

| LoriLoL a răspuns:

Salatele nu sunt chestii care le mananci si peste noapte slabesti, sunt convinsa ca stii asta.ele sunt un mod de alimentatie cu care te obisnuiesti si traiesti.si asta nu dupa sfatul celor care nu iti cunosc organismul..ci dupa sfatul specialistului.te pup