| picox a întrebat:

Stie cineva cum imi pot face parul albastru fara sa fiu nevoita sa il decolorez? Am auzit de decolorare apoi albastru dimetil dar eu as vrea o vopsea direct albastra... exista?

5 răspunsuri:
| calexiandra a răspuns:

Sunt si spray-uri, care colereaza direct in rosu, albastru, mov, galben toate culorile. Cauta la magazine si vei gasiwinking

| Gabriel892 a răspuns:

Cel mai bine il faci curcubeu...sa,se asortezewinking

| Galuscaaa a răspuns:

Da...sigur poti folosi un spray cu nuanta albastra iar dupa cateva spalari nuanta aceea de albastru se va duce!:*... Sper ca te-am ajutat si te rog am si eu 2 intrebari poate ai putea sa raspunzi la ele.Te rog frumos.kiss

| GeorgianaDollce a răspuns:

Eu am fost blonda si apoi am folosit o vopsea neagra cu reflexe albastre si am devenit o albastruie daca ai parul saten sau cat mai deschis megee...altcv asa de moment nu stiu tot la fel, albastru de metin impreunat cu gentiana tot de la farmacie.