| Fury a întrebat:

Stiu ca fondul de ten este contraindicat tenului acneic si ca o sa ajungi la 20 ani s arati ca la 40 ani dar am auzit de fondul de ten cu aloe si nu stiu ce ingrediente naturale, de la Sonya (mama este distribuitor la FOREVERbig grin) si am auzit ca este bun si pentru. tenul acneic dar nu stiu daca nu imbatraneste si asta pielea ca toate celalalte... fetele care au incercat stie careva daca e bun?

Răspuns Câştigător
| i.love.me a răspuns:

Tot pe criteriu acesta l'am ales si eu.am tenul acneic si acoperea foarte bine. ti'l recomand si ma bucura faptul ca sunt si fete care se gandesc la indicatiile dermatologului.winking

2 răspunsuri:
| Ionutzsa a răspuns:

Nu stiu vreun fond de ten de genul asta. Mergi la dermatolog, o sa-ti dea un tratament de cel mult cateva luni si asa o sa scapi de acnee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru acnee cauta in farmacii MIBAZON. E super-bun.

Cat despre fondul de ten, cel cu aloe este indicat.