| stelear a întrebat:

Un sfat va rog pentru mine,sunt baiat si am parul putin mai mare (nu lung), dar de exemplu asta seara fac dus am parul drept si normal dar maine seara mi se increteste! deci eu imi doresc sa mi se increteasca dar solutia ar fi sa nu ma mai spal laughing) asa ca puteti sa imi recomandati si mie cum pot sa il fac cret, ca normal asa e el daca il lans mai lung. se face bucle, deci nu vreau sa il las lung ca e vara si e cald ca draq sunt multumit cum il am acum dar vreau sa stea mai zburlit, mai cret!

5 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

Increteste-l cu ondulatorul happy

| Ella3133 a răspuns:

Foloseste bigudiurilaughing))
(nu te iau la misto)
sau ai putea atunci cand faci dusi sa iti pui o casca dinaia pentru par... thinking

| alex310 a răspuns:

Incearca spuma de par

| stelear explică:

Scuzati de greseli!