| anonim_4396 a întrebat:

Vara trecuta m-am decolorat, inainte de asta parul meu niciodata nu era ars sau despicat chiar daca ma intindeam aproape in fiecare zi, dupa decolorat a fost foarte ars, acum e mai bine dar nu stau 2 luni ca mi se arde la varfuri, ce sa fac sa nu se mai arda? ce tratament sa folosesc? vreau sa-mi las parul sa creasca iar in ritmul asta nu voi reusi niciodata

2 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Pai lasa-ti parul tau natural sa creasca si intre timp iti tai regulat varfurile care sunt despicate si s. a rezolvat! si foloseste pentru a-l hidrata o masca pentru par si las-o sa actioneze mai mult timp!

| adinaciosescu a răspuns:

Incearca cu tratament ptr.par pe baza de placenta animala.