| DaYaNiXoxoPink0007 a întrebat:

Am inteles ca ai mai multe optiuni pe profilul mate-info ...adica ce job-uri sunt si ma refer unde se castiga bine si care sunt de viitor?

3 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Doar cu liceul, gasesti operator PC, sau daca ai noroc si esti talentat si muncitor, programator

| D3iDEI a răspuns:

Lol dar toti sunteti mintii, nu e adevarat ca poti sa te angajezi in mai multe locuri daca dai al amte-info, nu conteaza liceul! Conteaza facultatea, si al drept vorbind, daca vrei sa ai o slujba la care sa castigi bine trebuie sa intrii la un liceu bunwinking

| DaYaNiXoxoPink0007 explică:

Nu va opriti la liceu vreau sa stiu facultatile care sunt pentru acest profil job-uri de viitor si daca se castiga bine