| Corina_7356 a întrebat:

Buna dati-mi si mie va rog o compunere de vreo 22-25 randuri cu titlul!
"Dimineata de primavara"! dau funda poate sa fie si mai scurta! dar cand o scrii pe caiet sa aibaa max 25randuri! av rog nu injurati! cei care dac o compunere frumoasa si prima(NU NEAPARAT)Va primi funda+voturi! si puteti da orice rasp la o intrebare (neimportantabig grin)de-a mea si veti primii funda! mersi anticipat

P. S:scuze de categorie

:S

Răspuns Câştigător
| Orbithh a răspuns:

Cariera?laughing deci fii atenta eu iti pot da jumatate restul poate gasesti la altcineva P.S. scuze daca nu e inspirata.
dimineata de primavara este ca o dimineata din povesti, roua straluceste in lumina razelor calde ale soarelui. Mici gandacei sau trezit din somnul lor, iar mos Martin debea debea se tresezste din somnul adanc de atatea luni.Copaci parca sunt buchete de flori care isi imprastie mireasma peste intreaga natura.Pamantul e parca din catifea. Dulce vânt de primăvară adie printre crengile copacilor. Iarba a prins colţ fraged şi nou.Plăpânzii ghiocei îşi scot clopoţeii de sub zăpadă şi vestesc primăvara. Mingea de aur de pe cerul senin ne reaminteste inca o data de maiestoasa primavara.Primăvara aduce flori în câmpie, vânturi line, calde ploi şi veselie.

Stiu ca nu sunt foarte buna dar mai iei mai adaugi...mai faci si tu ce consideri sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Primavara a venit, iar tu stai ca prostul la Pc in casa in loc sa iesi la aer liber, lol ce nooblaughing))

| vlad9gabriel a răspuns:

Das