| anonim_4396 a întrebat:

Buna,sunt a 10a si nu stiu ce vreau sa fiu in viata. Am vrut timp de 6 ani medicina,pana mi-am dat seama ca sunt prea multi ani de facultate, MULT prea multi si nu as putea nici sa le cer parintilor mei sa ma intretita 10 ani, mi se pare absurd.Imi plac limbile straine,informatica,fizica,biologia. Inca o chestie,nu imi prea place sa tocesc si nu retin foarte usor denumirile. La informatica insa pana acum mi s-a parut foarte usor si nu am facut deloc vreun efort. O sa ma mut pe mate-info, ce as putea sa urmez mai departe?

1 răspuns:
| Ruxandra15 a răspuns:

Profesor de mate-info, poti alege aici. Specialist IT. Insa mai de succes ar fi profesor daca esti afurisita lasi clase intregi de corigenti si uite asa vin banii din meditatii.