Întrebare recomandată | SaRa55 a întrebat:

Bună! Vreau sa aflu mai multe detalii despre meseria de asistent social. Ce avantaje si dezavantaje ai? Știu ca nu e prea bine plătită, dar ce trebuie sa faci sa ajungi acolo? E mult de tocit în facultate? Sunt multe hârtii de făcut la locul de muncă? Chiar exista șanse sa intri la Protecție sa lucrezi sau poti doar cu relatii si pile?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ai aici toate detaliile. Chestia cu "avantaje si dezavantaje" e absolut subiectivă

https://www.prostemcell.ro/......ocial.html