| Al000 a întrebat:

Am urmatoarea problema : vreau sa dau la Academia de Politie si am o cicatrice pe fata. O am de aproximativ 10 ani de cand mi-am spart capul. Este in zona tamplei si are 1 cm lungime. Mi-au spus foarte multe persoane ca pot sa incep sa ma pregatesc linistita, inclusiv un prieten politist de-al tatalui meu i-a spus acelasi lucru. Eu insa nu sunt asa convinsa. Voi merge peste cateva luni sa fac acele analize speciale, insa pana atunci intrebarea mea este : pot scapa de cicatrice prin operatie? Mi s-a spus sa incerc laserul. Ce parere aveti? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi si consulta un medic specialist.

| StalkerSoul a răspuns:

Si care-i faza cu Academia de politie si cicatricea? N-au nicio treaba...

Da poti incerca laser-ul daca, chiar te deranjeaza asa tare.

| Al000 explică (pentru StalkerSoul):

Nu ma deranjeaza absolut deloc. Dar se presupune ca la Academie nu trebuie sa ai semne distinctive...

| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii despre admiterea la academia de politie si Cicatrici si semne distinctive vei gasi in acest articol: https://www.academiadepolitie.com/......-a600.html