| NOname0917 a întrebat:

Vin cu o intrebare pentru cunoscatori va rog. Anul acesta m-am inscris la scoala de subofiteri jandarmi si urmeaza sa fac fisa medicala. Sunt sanatos din toate punctele de vedere numai ca am o problema testiculara de acum cativa ani, unul e cam de trei ori mai mare ca celalalt (cel drept) dar precizez ca nu ma doare, nu am nicio problema de disconfort, doar marimea difera. Ar putea sa ma impiedice acest lucru sa ma declare inapt?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa fii declarat inapt, dar decizia o sa o dea comisia medicala.

| NOname0917 explică (pentru Ioandelasal):

Sper sa aveti dreptate..desi sunt sigur ca am ridicat prea multe greutati in acea perioada si de asta mi s-a intamplat, in rest nu am nicio problema, fara dureri sangerari etc. exact ca un om normal, dar totusi, multumesc!