| Costel9695 a întrebat:

Bună ziua,

Vreau să mă angajez la Noriel.
Care este programul de lucru pentru un angajat?

Dau fundă

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de pozitia pe care o ocupi, pofi fii in 3 schimburi, sau poti fii numai de zi, de la 8 la 17, sau cand incep ei munca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca este vreun angajat Noriel, pe aici incat sa iti spuna acest lucru exact. Sau...

Pana atunci, poate o sa te ajute si cateva detalii despre mediul de lucru:
https://www.undelucram.ro/......erviu-2642

| Mirel4412 a răspuns:

Nu crezi ca e mai usor sa cauti la ei pe site sau sa suni sa-i intrebi? De ce alegi varianta mai grea, sa astepti sa-ti raspunda cineva care probabil nici nu e angajat la Norielm