| Evelina12062928 a întrebat:

Care este media minima de admitere la liceul pedagogic la profilul invatator-educatoare din Botoșani?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de multe variabile: gradul de pregatire al celor ce dau examen, numarul lor, numarul locurilor si complexitatea intrebarilor ar fi 3 elemente de baza.
Gasesti aici rezultatele anterioare: https://www.admitereliceu.ro/......a-botosani
Ai nsa observi ca s-a intrat si cu 7 si ceva dar si cu 9.

2 răspunsuri:
| cristianvalentin337 a răspuns:

Buna, sa stii ca media de admitere nu conteaza asa mult. Sora mea a intrat la acel liceu foarte usor pentru ca cu ajutorul ''anumitor relatii'' am ajuns sa platim directorul din acea perioada cu o suma modica si asa a reusit sa intre..pentru ca altfel nu cred ca ar fi intrat la niciun liceu.