| A_3962 a întrebat:

Cati dintre voi ati facut facultatea, masterat sau doctoratul si ati realizat ceva pe domeniu care ati ales in Romania?

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu.Am facut master la facultatea pe care am terminat-o, deci 7 ani de studiu la zi la stat si sunt angajata pe postul meu, inginer de mediu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut facultatea, acum sunt la master (inginerie in domeniul maritim si portuar), dar lucrez ca si webdesigner laughing

| A_3962 explică:

Chiar nu exista nimeni sa imi raspunda la aceasta intrebare?