| TheSpectacularSpidey a întrebat:

Daca am nota scazuta la purtare nu mai pot intra la ASE?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

La ASE nu conteaza nota la purtare din fisa matricola. Sint altele restrictive: academia de politie de exemplu.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba poți dar să nu fie mai mică de 8.
Pa, pa.

| TheAce a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Nu vreau sa fiu rau dar deplasat dar nu pot intelege ceva. Cum poate cineva caruia i-am numarat astazi mai mult de 200 de raspunsuri gresite si alte o gramada de raspunsuri partial gresite sa fie userul anului? Raspunsul acesta referitor la media 8 e iarasi gresit. Ar fi frumos daca fiecare dintre noi am raspunde doar pe domeniul nostru de activitate si nu am induce astfel lumea in eroare. Just sayin' happy

| TheAce a răspuns:

Stai linistit, nu. Conteaza doar admiterea la facultate (si in prealabil absolvirea liceului si a bacalaureatului). Fisa matricola devine practic irelevanta.

| TheAce a răspuns (pentru TheAce):

*Nu conteaza. Poti intra la facultate happy

| Ceriik a răspuns:

Da! aseul n-are legatura cu comportamentul, disciplina.

| zozo74 a răspuns:

Ba da poti stai linistita.