| adriana899 a întrebat:

Eu lucrez intr-un loc de 5 luni si vreau sa ma bag in concediu fara plata
As vrea sa stau 3 luni.Credeti ca se poate atat de mult?
Dau funda

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa obtii un concediu fara plata asa lung, dar nu conteaza ce credem noi, conteaza ce spune angajatorul. Depune cererea si o sa vezi daca il primesti sau nu, desi nu cred ca o sa primesti.

| mgtow a răspuns:

Depinde daca au nevoie de tine nu te lasa, sau le convine sa nu te plateasca si fac fata necesitatiilor la postul de munca te vor lasa

| KodrutZ a răspuns:

Desigur. Si dupa aia o sa stai in continuare.

| Cyclades a răspuns:

Da.