| anonim_4396 a întrebat:

Am unghiile cam mici si late si sunt cam ciudate. Mi foarte Rușine sa le arat așa ca mereu mi le ascund. Când vine cineva si se uita ce fac mereu îmi bag degetul mare intre celelalte degete ca sa nu mi-l vadă. Voi dacă Ați avea unghiile cum le am eu v-ar fi Rușine? Ve rog. Funda

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Si eu am unghii mici si late si degete groase si scurte si patrate. Nu m-am gandit niciodata sa le ascund, cui ii pasa de ele?

| Fruits a răspuns (pentru Brigaela):

Nu stiu. Dar parca mi Rușine si dupa aia o sa își bată joc de mine

| Brigaela a răspuns (pentru Fruits):

Tu insemni mult mai mult decat niste unghii. Iar daca cineva isi bate joc de tine, cu atat mai bine, vei sti de cine sa nu-ti mai pese si pe cine sa nu mai ajuti.