| Useeeer124124 a întrebat:

Ofer FUNDA! Vreau sa imi enumerati cat mai multe meserii si sa imi spuneti in dreptul fiecareia liceul care il urmez.
Si as aprecia si mai mult daca mi-ati spune cate ceva despre meseria de " Designer Vestimentar ".
FUNDA :X

3 răspunsuri:
| LordCronos a răspuns:

Designer Vestimentar - creaza modele de haine. *Obligatoriu: imaginatie.

| Useeeer124124 explică:

Ma refeream la ceva mai mult laughing Si trebuia sa imi enumerati si niste meserii, nu doar cea de designer vestimentar, Si nu sa imi spuneti despre ea ca creeaza haine laughing Asta stie si sora mea laughing Vroiam sa imi spuneti despre liceu, despre cariera etc.

| XxRawrXx a răspuns:

Designer vestimentar - imagineaza si creaza cu ajutorul materialelor modele de imbracaminti -