| NaiveGirl09 a întrebat:

Hey! :*...O intrebare : Voi ce ati vrea sa deveniti? thinking. Sau, ce sunteti? Eu, sincer. As vrea sa devin un bun pshiolog happy, pentru ca am un temperament mai. Rabdator, calm. Imi place sa ascult oamenii, sa le dau sfaturi. Si de multe ori, le merge bine cu aceste "sfaturi" date de mine. Mi-ar placea, de altfel. Prin asta sa imi dezvolt si mentalitatea. Adica. Eu gandesc intr-un fel. Un singur fel. Vreau sa vad mai multe cai. Vreau sa privesc lucrurile din mai multe unghiuri. De ce e bine, de ce nu. Si din viata mea sa ii sfatuiesc si pe alti. Ce ziceti, fac bine? :d. Fundita pentru cel mai frumos raspuns despre ce ati vrea/sunteti voi happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OOOO.....sa fiu cel mai bun doctor pediatru din aceasta zona.Acest lucru imi bucura sufletul! Si foarte frumos sa fii doctor pshiolog!

6 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Eu lucrez in comert dau fata cu fel de fel de oameni si imi place sa lcurez cu oameni desi multi zic ca e cea mai grea meserie sa lucrezi cu oameni e adevarat, dar as vrea sa dau, daca ar fi sa dau as da la facultatea de psihologie sa devin cum zici tu psiholog, o sa vad ce imi rezerva viata in continuare

| SamSon a răspuns:

Eu, de mic copil, mi-am dorit sa ajung ofiter in cadrul fortelor terestre (MApN). Motivul meu, este unul simplu: Asta sunt eu si meseria asta simt ca ma reprezinta.

| 3my098 a răspuns:

Să devin polițist și să mă specializez pe criminalistică

| CityOfSatan a răspuns:

Inspector protectia consumatorului.

| codrincodrin a răspuns:

Am 14 ani si as vrea sa fiu programator, deoarece le am f bien cu calculatorul. Oricum ca sa am aceasta meserie trebuie sa urmez cursuri de specialitate.

| Scremer a răspuns:

Eu vreoiam sa ma fac dealer la inceput dar mno nu vroiam sa ma bag pe nasoale de astea asa ca acum lucrez la o fabrica de avioane big grin desi e cam plictisitor ca stai toata ziua in fata unui calculator (8 ore/zi) dar in rest e bine.