| razvan999999 a întrebat:

Hey, scuze deranjul.Am cateva intrebari dar va rog fara jigniri. Dau funda celui mai bun raspuns.
M-am inscris pentru atestatul cpi marfa, din pacate cursuri nu facem (asta e singura scoala care e cu atestate) intrebarile mele sunt.
1.Cand o sa merg la examen si dau din studii de caz pot raspunde la intrebari diresc scurt si la subiect sau trebuie sa scriu ca trebuie facut asa etc?
2.Trebuie sa invat toate cele 6 variante cu studii pe de rost sau pot citi doar sa inteleg?
3.Pt atestatul cpi cu 100 intrebari cam pica multe la partea mecanica, stiti vreun site unde pot gasi legislatia? Ca sa citesc.
4. Dati-mi sfaturi cum sa fac cu atestatele va rog.
Multumesc

1 răspuns:
| mihaicelsfant a răspuns:

1 cred ca ar fi bine sa raspunzi mai indetaliat
2 eu zic sa inveti cat poti cele 6 variante
3 https://chestionare-az.ro/......tat-marfa/
4 invatabig grin