| CiocolataDulce a întrebat:

Hey TPU,

Fara limbi straine se pare ca suntem legati si de maini si de picioare. Sa nu mai vorbim de cap...

Doresc sa invat limba engleza singura.Cred ca am accesat foarte multe site-uri pe net cautand informatii cat de cat dar nu prea gasesc ce am nevoie.Multe nu se leaga si as dori sa o iau de la 0.

Intrebarea e...pot invata o limba straina online?(nu conteaza daca necesita mult timp...am rabdare).Voi ce parere aveti?

Daca puteti sa-mi dati niste sugestii, linkuri sunt bine venite! Funda!

Cu respect : FataCuOchiiVerzy.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca poti invata limba engleza online fara probleme. iti recomand http://engleza.waialo.com are si sfaturi de pronuntie

| snzpaul a răspuns:

E foarte greu să înveți o limbă străină online, cel mai bine ar fi să iei un mediator, îți explică totul și înțelegi mult mai ușor.

| AndrewRey a răspuns:

Eu cred ca poti invata limba engleza online fara probleme. iti recomand http://www.waialo.com