| April27 a întrebat:

La toamna trec in a 5-a la ce ora incep orele si la cat se termina?

Răspuns Câştigător
| alisha19 a răspuns:

Depinde de scoala ta...si de ce program are...de dimineata sau dupa`amiaza big grin Orele in clasa a5a tin 5 ore. Sper ca te-am ajutat! Oricum daca faci de dimineata incepi de la 8 si termini la 1! Iar daca faci de dupa-amiaza incepi la 1 sau la 2 si termini la 5 sau 6, depinde te cate ore faci. happy

7 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Eu acum trec in a 6-a si eu in clasa a 5a terminat luni la ora 13:00, marti la ora 14:00 si in rest la 13:00. (si orele incepeau la ora 8)

| VampireBlood a răspuns:

Pai incepi la 13:00 si iesi ori la 17:00 ori la 18:00 ori al 19:00

| xForSmile a răspuns:

Pai intra 5 tin minte ca incepeam la 8 si numai o zi mai scapam la 12, restul la 1 big grin

| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Pai depinde... daca inveti dupa-masa o sa incepi ori la 12 sau la 1 si o sa termini la 6 sau daca inveti dimineata o sa pleci la 8 si o sa vii la 1!happy

| Misspink2000 a răspuns:

Depinde la ce scoala esti.Eu incep orele la 13:30 si le termin la 18:30

| hyshikansackha a răspuns:

Depinde de unde esti la ce scoala inveti? cele mai multe scoli au dupa-amiaza program pentru 5-8.de ex la mine orele incep la 1 si se term la 7.

| xdmiaaauu a răspuns:

Depinde de scoala la care esti...eu de exemplu intru la scoala la 7:30 dimineata si termin ori la 12:30 ori la 13:30. Pentru raspuns la aceasta intrebare trebuie sa mergi si sa intrebi directorul scolii.