| Dltz12 a întrebat:

In cazul in care ma înscriu la o facultate la zi și, ulterior, înainte de începerea anului universitar, vreau sa schimb, la aceeași facultate, la învățământ la distanta, se poate face asta?
Sau dacă rămân primul an la zi și vreau, înainte de începerea celui de-al doilea an sa schimb la distanță, la aceeași facultate, se poate?
Menționez ca facultatea de care spun este în cadrul ASE. Va rog sa ma ajutați, dacă știți, pentru ca nu găsesc ceva despre asta în regulament.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de facultate, fiecare are un regulament propriu, asa ca va trebui sa te interesezi la facultatea respectiva.