| Sawarekh a întrebat:

Intrebare pentru un amic:

Doar cu diploma de bac, in ce domenii se poate angaja pentru a obtine un salariu de minim 4000 lei/luna?

Este deschis sa sa faca un curs.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Instalator, frigotehnist, sudor, electrician de automatizări etc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Electrician, mecanic auto, muncitor calificat în construcții.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pina la curs, ce STIE sa faca ACUM?

| Sawarekh explică (pentru GabiDumitrescu):

E pasionat de regie, fotografie, cinematografie, stie lb engleza, insa nu e profesionist in vreuna din aceste nise.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Sawarekh):

Nu e musai sa fie profesionist. In functie de cum se descurca, poate gasi destule chestii misto de facut online.

Răspuns utilizator avertizat