| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Am 18ani și vreau să mă angajez undeva și nu prea știu unde. Problema e că eu sunt încă la liceu și vreau de lucru după masă adică de la 14:00/15:00. Unde as putea găsi cu așa program?

Mulțumesc!

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai rabdă vreo 2-3 luni să-ți iei bacul, nu?

| haileewatson a răspuns:

Magazine, mall-uri, cafenele, restaurante. orice loc care are program de munca dupa ora 15:00 si care nu cere experienta pentru munca respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

McDonald's, poate împărțit pliante pe la tine prin oraș.

Răspuns utilizator avertizat
| BeingSelfless a răspuns:

Mai întâi așteaptă să dai examenele de bac, și mai vezi după.
Cele mai bune platforme sunt ejobs, bestjobs, olx, publi24, la jumătate... sau vezi prin ziare.

| Mota_Sever_1994 a răspuns:

Glovo/Tazz cu bicicleta

Stai la spalatoria self-wash si te oferi sa speli masina pe exterior(5 lei) si interior(10 lei)

Ucenic mecanic auto - te pot accepta dupa ora 1 pana la 5, jumatate de norma

Curier de flori ( cauta cea mai mare florarie din orasul tau )

Hostess la cazino/pacanele tura de noapte

Ospatar la nunti si botezuri ( lucrezi doar vineri si sambata seara- se plateste 250 ron + spaga)