| andrei1752 a întrebat:

Salut as vrea sa va pun o intrebare despre gta san andreas.Eu mi-am reinstalat un windows sperand sa-mi mearga gta san andreas dar inainte mergea dar acum nu mai merge dar nu stiu de ce aproape sa ajung sa vad meniul ala cu "NEW GAME, LOAD GAME etc" imi da "don't send" sau "send report" Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi poate ai uitat să instalezi DirectX, adobe flasah playersau Java. Din câte ştiu multe jocuri se bazează pe progrămelele astea

3 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Si mie mi se intampla la felsaddar cred ca este de la san andreeas eu downloadez altulwinking incearca sa iei altul

| andrei1752 explică:

Topic inchis |off|

| Mhn_Mihnea_1998 a răspuns:

Pai nimic nu poti face sau poti face cv sa iei alt windos si apoi sal douwalndezi di nou ia wuindosul wuindos 7 xp sau wuindos 7 normal