| 7downkick a întrebat:

Salut, exista in Romania facultate care sa te specializeze sa devii trader pe bursa forex crypto? Vazusem ceva la facultatea de cibernetica statistica si informatica economica, aveti idee ce ar trebui sa fac? As vrea sa devin un fel de broker sa pot lucra la etoro, binance ca trader

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista așa ceva.

| sierra1 a răspuns:

Nu este facultate de trader pe bursa forex crypto. Fă și tu studii economice și apoi tranzacționezi dacă chiar o fi să vrei asta și nu - să zicem - pilot

https://www.tpu.ro/......a-axez-pe/

| 7downkick explică (pentru sierra1):

Sincer Dumnezeu mi te a scos în cale și chiar pilot vreau să mă fac dar nu găsesc abosut nimic despre ce trebuie să fac pentru a ajunge acolo ai vreo idee?

| sierra1 a răspuns (pentru 7downkick):

Las-o pentru la anul'- să ai datele proaspete

| ReddY25 a răspuns:

Inca nu s-a inventat