| 9mmChris a întrebat:

Salut,unde pot face analizele de sânge pentru a mă angaja la mcdonald Suceava? Am un bon de la ei pentru a face analiza gratuit, dar e un anumit spital care avcepta și nu știu care e acela.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa scrie pe bonul ăla. Este ca un fel de bilet de trimitere. Sau mergi la McDonalds si intreaba.
Of, ce grea e viata pentru unii!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Synevo incearca la ei sau mergi la mec cu bonul si intreaba i pe ei cu ce spitale colaboreaza, noi de unde sa stim?