| Alexandru_Ionut_1999_yOGF a întrebat:

Nu sunt in tara momentan, dar vreau sa ajung.
Am 21 de ani, vreau sa ma angajez. Am gasit un loc de munca decent, cu un program lejer.
Intrebarea mea este: Stie cineva daca pot lucra si la foodpanda in paralel cu locul meu de munca?
Daca da.ce acte sunt necesare?
Am tot cautat pe internet..si nu sunt deloc lamurit.
DAU FUNDIŢA! ????????
MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Food Panda nu te întreabă dacă mai lucrezi și în altă parte.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Esti amuzant, acel job e par time adica cand ai timp cat mai multe ore cu atat mai multi bani asa am inteles eu

| Alexandru_Ionut_1999_yOGF explică (pentru ALEXXXL19):

Da. Dar legea nu iti permite sa lucrezi mai mult de 12 ore pe zi.
De asta intreb.