| CatelusiiSarPeSaltele a întrebat:

Hey salut am si eu o intrebare credeti ca moda este de viitor pentru ca eu vreau sa ma fac desinger vestimentar si as vrea sa stiu da se castiga prin asta .Chiar ma pricep si pe parcursul aniilor am luat premii internationale de locul 1.Am 12 ani si sunt fata astept raspunsuri ...scuze categoria

3 răspunsuri:
| xShainy a răspuns:

Da laughing ai si tu dreptatea ta :-s dar pana iti raspund astia d pe TPU. day dreaming...gasesti pe googlewinking. laughing