| Idontcare69 a întrebat:

Stiti si voi alte meserii in afara de avocat, dentist, politist si doctor? Serios, vreau sa fac si eu ceva in viata asta, nu sa stau sa scot la masele. straight face

Răspuns Câştigător
| Akihito a răspuns:

Medic legist, cel care taie cadavrele si afla cauza mortii, atopsia.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Orice meserie, atita vreme cit iti place. Sint mecanici auto sau bucatari care cistiga cit un autobuz plin de stomatologi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
daca iti place arhitectura poti sa faci facultatea de arhitectura si sa devii arhitect e o meserie frumoasa si bine platita.
O zi buna.

| maNumesc a răspuns:

Cum stai cu calculatorul? incerca ceva de dizain industrial, e foarte fain acolowinking eu acolo vreau sa dau, dupa ce termini facultatea o sa faci o gramada de chesti de dizain pe calculator, sper ca am fost de ajutor tongue

| StartiX a răspuns:

Scuze că răspunsul meu e pe lângă întrebare... dar a fost buna replica "să stau să scot la măsele" rolling on the floor))

| adebubulina a răspuns:

Ai putea fi ghid turistic pentru ca este un job foarte frumos, sau daca iti place sa stai cu copii sa devii profesoara sau educatoare, si daca te descurci bine cu calculatorul poti sa te faci programator. Poti sa te faci orice numai sa iti placa si nu sa te faci ceva si dupa sa regreti.

| Christian_Ionutzz_1995 a răspuns:

Sunt multe lucruri ce poti face gen contabiltate finante banci facultatea de limbi etc sau iti deschizi proprie firma