| Addaa1998 a întrebat:

Tu ce doresti? Numai binele tarii tale? Daca vrei asta atunci spune DA pentru demiterea lui Traian Basescu! Nu merita absolut nimic! Cei care nu il voteaza inseamna ca vor binele tarii noastre iar cei care nu, ei vor ca Romania sa regreseze!

Tu ce ai ales? si de ce?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Nu pot să spun decât : dragostea mea n-am învins!

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Hop. ţop. De unde ai mai apărut?

| Addaa1998 explică (pentru Arthur):

Dar tu de unde? happy Tu daca votezi cu Base inseamna ca nu vrei binele tarii! Inca 2 ani cu presedintele asta nu va fi bine deloc! Ne va manca zilele cu chinul pe care ni-l face

| Arthur a răspuns (pentru Addaa1998):

Nu zău. O fi mai bine cu plagiatori, repetenţi, mincinoşi şi puşcăriabili!

| Addaa1998 explică (pentru Arthur):

Nu sunt cu totii asa! Unii chiar merita! Dar daca tii cu Base traba ta! Eu nu! deci pa-pa