| alynuxxx a întrebat:

Cat de mult a decazut Romania in ultimii ani de cand este la conducerea tarii Traian Basescu? Da-ti exemple!

1 răspuns:
| Blitzen a răspuns:

Pai intre 2005 si 2008 a fost cel mai bine de dupa 90 in Romania din pct de vedere economic.Si intre 2009 pana azi, Romania nu a decazut mai mult decat intre 1990-2004, cand de fapt atunci PSD a stat 11 ani si a distrus combinatele fabricile Rompetrol care a fost vandut pe 2 lei de catre Nastasehappy, si toate celelaltebig grin