| DrunkenIrish a întrebat:

Vreau sa dau la medicina generala, dar imi pun ca si caz ca nu as intra, asadar iau in considerare si medicina veterinara, puteti sa imi spuneti si mie niste pareri de facultatea de veterinara? Merita sa stai in tara sau trebuie sa pleci afara si cat de greu gasesti job ca medic veterinar intr-o tara mai specializata(Norvegia)?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa cum scrii românește, la medicină umană pici la sigur.
Medicii veterinari sunt căutați peste tot.

| DrunkenIrish explică (pentru sadrian46):

Pacat sa te anunt ca deja am luat nota mare la simularea de anul asta si ca examenul e grila, nu e vorba de romana.Plus ca probabil esti un ratat trist de stai pe TPU si raspunzi furios din cauza ca viata ta e lipsita de fericire deci n-am ce argumenta.Bafta in viata.