| 123456_6075 a întrebat:

Am 2 bonsai care se numesc ficus-ginseng... ei au niste radacini iesite din pamant, ca radacinile de ginseng.Practic sunt cu frunze de ficus si radacini de ginseng...am reusit sa prind cativa dar nu stiu cum sa le fac radacinile ca la ceilalti... ei cresc dar ca o planta normala, cu radacinile in pamant.

Răspuns Câştigător
| mioara a răspuns:

Intra pe www.gradinamea.ro si vei gasi raspuns.

1 răspuns:
| d3rutat a răspuns:

Am avut si eu nevoie de ajutor la un moment dat si am gasit urmatorul site cu informatii despre bonsai: Bonsai Club Romania http://bonsaiclub.ro Poate te ajuta si pe tine! :)