| Postolache_Alex_1997 a întrebat:

Am nevoie de ajutor am 2 sanitari 2 zebre 1 beta femela
mi-a murit masculul si nu stiu ce sa fac
inainte sa moara la.m pus intr.un pahar si la.m lasat sa pluteasca
azi a murit
temperatura e de 24 grade
sa ca.m albit apa si cred ca trebuie schimbata
ajutorr

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Da, schimba apa, asta nu poate sa strice. In rest, nu ai ce sa faci. Asigura-te ca ai toti parametrii optimi pentru cele trei specii de pesti. Sunt specii nepretentioase. Succes.

| Postolache_Alex_1997 explică (pentru minrest):

Totul s-a rezolvat ba mai mult am ma.i multi pesti si totul merge PERFECT acum toti se joaca si sunt veseli dar mai am o problema Eu plec la tara cu familia si nu are cine sa le dea mancare pestisorilor si nu am baza in vecini cred am sa le cumpar un hranitor
sper sa fac bine!

| minrest a răspuns (pentru Postolache_Alex_1997):

Daca nu sunt prea multi rezista foarte bine cateva zile.