| Alexandra201998 a întrebat:

Am o broasca testoasa si e foarte mare, iarna nu stiu unde sa o tin, nu o pot tine in acvariu pentru ca e de mare si e gigantica si nu stiu unde sa o pun. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Am vazut odata la cineva intr-un mic iaz broaste din alea mici. Mi-a spus ca iarna le tine in beci, dar nu stiu daca e acelasi lucru.

| Alexandra201998 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Știu ce zici tu dar trebuie sa am un acvariu foarte mare, eu nu pot sa îmi inund beciul. A mea e de mare care creste gigant.

3 răspunsuri:
| Alexandra201998 explică (pentru FMC):

Nu am avut grija de ea ca sa o omor. Exact cum alții țin animale de companie cum ar fi câinele și pisica asa țin eu broasca.