| be2bold a întrebat:

exista vreo metoda de largire, marire a pantofilor cu cel putin 2 numere si mai mult daca se poate. Mentionez ca sunt niste bocanci din piele naturala de foarte buna calitate. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Pune o |punga cu apa in ei, astfel incat lichidul sa se "aseze" pe toata talpa bocancului. Pune bocancii in congelator, apa va ingheta,"lungind" odata cu ea si bocancul.Vei gasi pe youtube un clip despre asta, nu mai stiu exact daca in limba romana, inclin sa cred ca in engleza.Numai bine.happy

1 răspuns:
| DavidOsam a răspuns:

Nu poti. Se mai largesc ei dupa ce sunt cumparati, dar putin.