| Jsjejek a întrebat:

Bună, sa va spun ca s-a întâmplat ceva straniu și nu știu dacă sunt eu nebuna, e ceva normal sau pananormal. Știți ca la televizor este adaptorul.Langa televizor am soba la o distanta, iar adaptorul a fost lipit în zona de jos a sobei, unde este rece, căldura nu ajunge acolo, bun si el era în priza la momentul respectiv si cand făceam curat vad ca se misa cablul acela, stăteam si ma uitam și ma întrebam ce se intampla? De ce se mica cablu, nu era deranjat de nimic, pur și simplu se mica. M am speriat...Are cineva o explicație?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu patesc des cu cablurile cand le pun intr-o pozitie fortata si apoi la cea mai mica adiere de vant (ca sunt niste curenti de aer prin camera mai ales cand te misti) ele adopta o pozitie mai "confortabila"

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Paranormalul exista numai in povesti, filme si seriale, nu in viata reala. Apoi, se gaseste o explicatie logica pentru tot, doar ca nu iti dai seama, mai ales pe moment, din cauza sperieturii pe care ti-ai indus-o singura.

| lpavel a răspuns:

Asta-i buna laughing
Pai ai atins tu cablul fara sa vezi sau ai tras ceva si a atins cablul, apoi te-ai indepartat si cablul inca se misca atunci l-ai vazut. Nu exista bau, bau laughing Cati ani ai 12? am ghicit, este? laughing

| Jsjejek explică (pentru lpavel):

Omule, tu nu înțelegi ca nu m-am atins de niciun cablu? Dacă ai decât sa faci mișto mai bine nu mai comenta de aiurea

| Holiday a răspuns:

Este o situatie foarte grava. Miscatorii de cabluri sunt entitati foarte agresive si periculoase. Sunt mentionati inca de pe vremea dacilor. Dar exista solutie. Cu numai 5.000 lei, plus 500 lei costuri pentru deplasare, te pot scapa de ei. Oferta valabila doar pana pe 31.01. 2024.

| johnnny123 a răspuns:

Ai șoareci?

| gabicoo a răspuns:

Fantome.