| Gabriela_Georgiana_1995_4uBq a întrebat:

sunt Gabriela! Si am o mica problema. M'am apucat sa prepar niste chiftelute si tocmai la ora asta dupa ce am terminat compozitia mi-am dat seama ca nu am faina... as putea sa le prajesc si fara? Nu vreau sa le stric... sunt cam micuta nu si nu ma pricep asa la bucatarie

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Chiar daca nu aveti faina de grau, puteti sa puneti si niste pesmet sau niste paini (vreo 2-3 felii) sau puteti sa puneti si niste gris de grau!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, le poti praji si fara faina, daca le-ai pus oua batute in compozitie, ele vor sta legate oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu e nici o problema