| muziclive a întrebat:

Bună TPU! Am o întrebare legată de un teren. Pe ce site-uri aș putea promova terenul pentru cumpărare? Chiar și internațional, dacă știți site-uri...
FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Anunțuri pe cât mai multe site-uri de imobiliare, chiar și afișe in zona.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe Olx, pe la jumate.ro pe storia imobiliare fiind vorba de terenuri pentru case.

| dannyel86 a răspuns:

OLX, lajumate, publi24, precum si la o televiziune locala, care afiseaza diverse anunturi pe spatiul lor publicitar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook Marketplace. Poti cere prietenilor sa dea share la anuntul tau mai departe.

| 6547756 a răspuns:

Site-urile enumerate mai sus. Dar din experienta stiu ca mai usor gasesti cumparatori daca pui afis la primaria unde e terenul sau dai zvon prin vecinii terenului.

| muziclive explică (pentru 6547756):

Mulțumesc mult de informații!

| 6547756 a răspuns (pentru muziclive):

Cu placere.