| Andrei_3853 a întrebat:

Ce lipiciuri stiti da din alea care nu lasa urme cand lipesc ca picatura (el lasa urme) imi trebuie sa lipesc o suprafata de plastic mai exact la o macheta. s-a dezlipit oglinda...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca pui lipici in zona rupta poate nu se vede cand lipesti orice lipici lasa urme, mai bine lipeste si apoi vopsesti de o culoare diferita macheta.

| Andrei_3853 explică:

DA de unde cumpar culoare siii...nu-s mester in domeniu.da producatorii cu ce o fixeaza?

| Andrei_3853 explică:

A sa nu uit nu-mi pasa de metal geamul se "abureste"