| username2468 a întrebat:

Într-o baie ar sta bine ca pereții toți să fie cu piatră decorativă?
Nu pe o bucată de perete, ci pe toți mă refer (în afară de tavan)

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Este la moda. Se poarta piatra peste tot, si in exterior. Poti combina doua trei culori.

| darrio2007 a răspuns:

Ce intelegi prin piatra decorativa? De obicei se poarta faianta.

| username2468 explică (pentru darrio2007):

Îmi dai seama că se poartă faianță, dar mie îmi place cu piatră decorativăwinking

| anonimg a răspuns:

Daca imbraci toti peretii in piatra decorativa ar iesi o baie azteca. Cred ca si aceasta tot o baie a fost:
https://hraf755.files.wordpress.com/2013/08/aztec-ruins_early-anasazi.jpg

| Marbea a răspuns:

Daca tie iti place pune piatra decorativa pe pereti. Cauta pe internet poate gasesti ceva asemanator ca sa-ti dai seama cum va arata. Mie nu mi-ar place pentru ca ar fi cam incarcat, dar fiecare cu gusturile lui.