| AndreeNicr5 a întrebat:

Buna TPU! Si ieri, si astazi m-am trezit cu un paianjen mare pe mine.Eu dau cu aspiratorul des prin camera si de fiecare data cand ii prind, ii trag cu aspiratorul, dar de cand s-a incalzit afara parca s-au inmultit si se ascund prin fel si fel de locuri.
Exista ceva spray sau odorizant de camera? Si unde pot gasi?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Tine minte, la saracul paianjen ii e mai frica de tine decat tu de el

... saracu paianjen, altcineva care isi lasa fobiile sa faca, confuzie CRASA intre animale si animale daunatoare... paienjenii NU sunt gandaci

| MihaiSpeedster a răspuns:

Agheasmă și tămâie în toată casa, că aia sunt vampiri transformați. Pune și usturoi la ferestre.
Hai că glumesc. Dă cu Raid pe unde îi vezi.

| Editocroci a răspuns:

Sprayurile și odorizantele de cameră sunt toxice. Folosește altceva. Din ce material e construită camera ta?