| Andy323 a întrebat:

Tatal meu a plantat in gradina niste Tuia din Macedonia, si iarna asta s-a hotarat sa puna niste ingrasamant de oaie la baza lui si dupa un timp a observat ca frunzele de la baza s-au inegrit si inca nu iti gaseste un raspuns pentru ce s-a intamplat.Ma puteti ajuta pe mine si pe tatal meu? Daca se poate imi puteti spune ce fel de ingrasamant ii trebuie unui Tuia din Macedonia? Multumesc!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tuia este un copac care creste in zona de munte. Nu necesita ingrasamant ci un pamant sarac. Balegarul de oaie il arde. Schimba-i urgent locul fara pamant.

| Andy323 explică (pentru Salontanul):

Iti multumesc pentru raspuns ai fundita!tongue

| Salontanul a răspuns (pentru Andy323):

Multumesc si eu.