| Cipi1212 a întrebat:

Bună ziua, As dori să știu de ce se brunifică frunzele la pomul de cafea?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai Google? Apucate de cautat, noi nu stim de ce.

| relian a răspuns:

Cauta boli la copacu asta, vezi ce boli asa mai comune are, poate gasesti si poze cu frunze sa poti compara.

Cauti bolile arborelui de cafea, daca nu gasesti nimic asemanator, cauti carente in minerale la arborele de cafea si trebuie sa afli ceva.
Eu nu caut ca nu-s curios? as gasi sigur cauza in cateva minute, dar am altele de facut acu.